0200-2600december 2018
TV ZendertotaalTOT 6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal zenders95,815.213.00099,314.834.000
Totaal SKO Light85,513.581.00089,213.329.000
Viacom Light39,36.247.00041,36.173.000
Chello Media Light21,03.340.00022,23.322.000
Discovery Light22,13.514.00023,23.467.000
Fox Light20,43.238.00021,73.238.000
NPO Light59,99.521.00062,99.403.000
Scripps Light15,82.514.00016,72.498.000
192TV12,82.030.00013,11.960.000
AMC5,5875.0005,9881.000
Animal Planet12,31.947.00013,01.945.000
Cartoon Network10,51.670.00011,11.655.000
Comedy Central Extra7,21.146.0007,51.125.000
CrimeInvestigation7,01.109.0007,51.117.000
DiscoveryScience10,71.697.00011,41.709.000
Discovery World8,01.270.0008,21.222.000
Disney Junior7,01.119.0007,51.119.000
E!5,7898.0006,0896.000
Eurosport 28,81.390.0009,41.401.000
Fine Living4,5721.0004,8719.000
Food Network4,6734.0004,8718.000
FOX Sports 46,1971.0006,5978.000
FOX Sports 55,2827.0005,5826.000
FOX Sports 65,7905.0006,1906.000
Horse Country TV4,4704.0004,7695.000
MTV Brand New4,6729.0004,9727.000
MTV Live HD8,41.334.0008,91.333.000
MTV Music 244,6731.0004,8720.000
NGC Wild9,61.526.00010,21.526.000
Nick Music5,9933.0006,3940.000
Nick Jr.9,01.428.0009,51.418.000
Nick Toons6,2989.0006,5968.000
NPO 3 extra39,86.319.00041,96.261.000
NPO 1 extra13,42.131.00014,22.120.000
NPO 2 extra9,51.513.00010,11.507.000
NPO Nieuws20,83.306.00022,03.286.000
NPO Politiek5,6894.0005,9886.000
NPO Zappelin extra14,42.279.00015,12.262.000
ONS20,03.171.00021,03.139.000
OUTtv7,61.206.0008,01.198.000
Pebble TV4,8764.0005,1761.000
RTL Telekids9,31.473.0009,71.456.000
SlamTV6,0951.0006,2929.000
Travel Channel9,61.517.00010,11.515.000
TV5389,21.463.0009,71.453.000
VH-19,41.489.0009,81.462.000
VH-1 Classic8,51.347.0008,81.317.000
Ziggo Sport Golf3,7594.0004,0598.000
Ziggo Sport Voetbal7,11.124.0007,41.112.000
Ziggo TV30,14.778.00031,64.718.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export