0200-2600februari 2019
TV ZendertotaalTOT 6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal zenders96,015.244.00099,014.878.000
Totaal SKO Light75,411.983.00078,311.759.000
Viacom Light33,05.234.00034,25.142.000
Chello Media Light17,22.729.00018,02.701.000
Discovery Light12,92.052.00013,52.034.000
Fox Light23,63.744.00024,73.713.000
NPO Light39,76.306.00041,36.209.000
192TV8,91.416.0009,11.368.000
Animal Planet9,41.496.0009,91.483.000
Cartoon Network10,01.585.00010,41.563.000
Comedy Central Extra7,71.220.0007,91.194.000
CrimeInvestigation6,71.071.0007,21.076.000
DiscoveryScience6,0959.0006,4956.000
Disney Junior5,9930.0006,2927.000
E!5,0790.0005,1770.000
Eurosport 26,91.089.0007,11.067.000
FOX Sports 44,5716.0004,7711.000
FOX Sports 52,8446.0003,0448.000
FOX Sports 65,7902.0005,9889.000
Horse Country TV3,8605.0004,0608.000
Insight TV HD8,31.317.0008,81.323.000
MTV Brand New3,4539.0003,6536.000
MTV Live HD5,9933.0006,1919.000
MTV Music 244,1646.0004,2635.000
NGC Wild16,42.608.00017,32.597.000
Nick Music4,3685.0004,4663.000
Nick Jr.7,91.260.0008,31.241.000
Nick Toons6,61.042.0006,91.040.000
NPO 1 extra7,01.114.0007,31.092.000
NPO 2 extra9,71.536.00010,11.514.000
NPO Nieuws22,23.523.00023,33.497.000
NPO Politiek7,61.210.0007,71.164.000
NPO Zappelin extra11,21.773.00011,61.744.000
ONS15,62.481.00016,42.458.000
OUTtv5,9932.0006,1921.000
Pebble TV4,7750.0004,7705.000
RTL Telekids5,3849.0005,7852.000
TV5385,8916.0006,1915.000
VH-17,41.175.0007,71.159.000
VH-1 Classic8,51.343.0008,71.310.000
Ziggo Sport Golf2,5403.0002,7405.000
Ziggo Sport Voetbal5,4850.0005,7854.000
Ziggo TV21,23.370.00022,33.344.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export