0200-2600mei 2019
TV ZendertotaalTOT 6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal zenders96,315.292.00099,314.947.000
Totaal SKO Light76,812.203.00079,812.018.000
Viacom Light31,24.959.00032,54.895.000
Chello Media Light26,04.133.00026,94.046.000
Discovery Light13,42.136.00013,92.100.000
Fox Light19,13.039.00019,92.991.000
NPO Light42,26.700.00043,96.611.000
192TV8,81.396.0009,21.382.000
Animal Planet9,11.453.0009,51.423.000
Cartoon Network11,41.815.00011,91.790.000
Comedy Central Extra5,8929.0006,2930.000
CrimeInvestigation7,71.216.0008,01.203.000
DiscoveryScience7,21.149.0007,61.143.000
E!4,4697.0004,5682.000
Eurosport 213,82.197.00014,62.200.000
FOX Sports 46,31.007.0006,4970.000
FOX Sports 54,6735.0004,8723.000
FOX Sports 64,9782.0005,2783.000
Horse Country TV5,0789.0005,1765.000
Insight TV HD5,8924.0006,1925.000
MTV Brand New3,1486.0003,2486.000
MTV Live HD4,7743.0004,9744.000
MTV Music 244,5716.0004,5675.000
NGC Wild9,61.524.0009,91.487.000
Nick Music4,9771.0005,1766.000
Nick Jr.7,31.154.0007,51.132.000
Nick Toons6,51.037.0006,91.033.000
NPO 1 extra12,82.033.00013,42.023.000
NPO 2 extra8,61.370.0009,01.358.000
NPO Nieuws22,03.493.00022,83.438.000
NPO Politiek9,51.503.0009,91.495.000
NPO Zappelin extra12,72.014.00013,21.986.000
ONS15,92.526.00016,82.529.000
OUTtv5,6895.0006,0896.000
Pebble TV4,9774.0005,2775.000
RTL Telekids7,81.244.0008,01.207.000
TV53811,81.879.00012,41.869.000
VH-18,21.303.0008,71.304.000
VH-1 Classic7,61.207.0008,01.205.000
Ziggo Sport Golf3,4541.0003,5525.000
Ziggo Sport Voetbal7,11.133.0007,31.098.000
Ziggo TV24,93.949.00026,03.909.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export