0200-2600juli 2019
TV ZendertotaalTOT 6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal zenders95,015.095.00098,014.772.000
Totaal SKO Light70,911.257.00073,611.094.000
Viacom Light31,95.069.00033,45.026.000
Chello Media Light22,23.520.00023,13.479.000
Discovery Light13,22.102.00013,82.085.000
Fox Light17,62.793.00018,42.779.000
NPO Light36,85.844.00038,35.772.000
192TV8,21.303.0008,51.287.000
Animal Planet9,11.453.0009,61.441.000
Cartoon Network11,01.743.00011,51.733.000
Comedy Central Extra6,91.099.0007,31.092.000
CrimeInvestigation7,21.143.0007,51.135.000
DiscoveryScience6,2981.0006,5975.000
E!6,51.033.0006,81.024.000
Eurosport 28,81.399.0009,31.401.000
FOX Sports 44,4704.0004,7705.000
FOX Sports 55,1814.0005,4815.000
FOX Sports 64,3678.0004,5679.000
Horse Country TV4,0635.0004,2629.000
Insight TV HD5,1804.0005,3802.000
MTV Brand New3,4543.0003,5529.000
MTV Live HD3,0474.0003,0458.000
MTV Music 244,4706.0004,7707.000
NGC Wild8,71.386.0009,11.371.000
Nick Music5,4854.0005,6849.000
Nick Jr.9,41.486.0009,81.481.000
Nick Toons6,1971.0006,5972.000
NPO 1 extra9,61.521.00010,01.500.000
NPO 2 extra10,31.641.00010,81.623.000
NPO Nieuws15,72.493.00016,32.453.000
NPO Politiek10,31.640.00010,71.611.000
NPO Zappelin extra13,02.070.00013,52.040.000
ONS14,32.272.00014,92.241.000
OUTtv7,71.227.0008,21.229.000
Pebble TV4,2673.0004,5674.000
RTL Telekids7,91.256.0008,11.220.000
TV5388,51.342.0008,71.315.000
VH-17,21.148.0007,61.142.000
VH-1 Classic9,21.455.0009,61.445.000
Ziggo Sport Golf3,3523.0003,4517.000
Ziggo Sport Voetbal4,0639.0004,2640.000
Ziggo TV22,13.506.00023,13.484.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export