1800-2400augustus 2019
TV ZendertotaalTOT 6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal zenders93,914.907.00097,114.617.000
Totaal SKO Light65,210.363.00067,910.226.000
Viacom Light22,53.572.00023,63.551.000
Chello Media Light21,33.380.00022,43.364.000
Discovery Light9,31.478.0009,81.478.000
Fox Light13,62.154.00014,02.111.000
NPO Light23,83.775.00024,63.697.000
192TV4,9774.0005,1768.000
Animal Planet6,1964.0006,4962.000
Cartoon Network8,11.288.0008,51.286.000
Comedy Central Extra3,7583.0003,8575.000
CrimeInvestigation3,8600.0004,0602.000
DiscoveryScience4,7750.0005,0752.000
E!2,7436.0002,9437.000
Eurosport 23,8605.0004,0607.000
FOX Sports 45,2833.0005,5828.000
FOX Sports 54,0639.0004,2636.000
FOX Sports 64,4696.0004,5673.000
Horse Country TV2,4387.0002,5384.000
Insight TV HD3,4535.0003,5529.000
MTV Brand New1,5235.0001,6235.000
MTV Live HD2,2343.0002,3343.000
MTV Music 242,2343.0002,3343.000
NGC Wild5,0789.0005,2779.000
Nick Music2,3361.0002,4361.000
Nick Jr.5,7903.0006,0900.000
Nick Toons5,2832.0005,5834.000
NPO 1 extra4,7745.0004,9736.000
NPO 2 extra4,5720.0004,7709.000
NPO Nieuws10,01.585.00010,21.542.000
NPO Politiek5,3846.0005,5823.000
NPO Zappelin extra8,01.263.0007,91.195.000
ONS11,91.889.00012,51.882.000
OUTtv5,7900.0006,0903.000
Pebble TV2,7424.0002,8421.000
RTL Telekids3,3522.0003,4506.000
TV5384,7741.0004,9737.000
VH-13,9618.0004,0603.000
VH-1 Classic4,6727.0004,8720.000
Ziggo Sport Golf2,0316.0002,1317.000
Ziggo Sport Voetbal4,4700.0004,7701.000
Ziggo TV17,82.831.00018,62.804.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export