0200-2600week 36 2019
TV ZendertotaalTOT 6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal zenders89,014.134.00092,113.860.000
Totaal SKO Light44,77.099.00046,67.012.000
Viacom Light13,12.088.00013,82.073.000
Chello Media Light10,81.717.00011,41.717.000
Discovery Light4,9780.0005,2777.000
Fox Light8,01.276.0008,41.268.000
NPO Light14,92.364.00015,52.333.000
192TV3,3525.0003,4509.000
Animal Planet3,3521.0003,4518.000
Cartoon Network4,7753.0005,0753.000
Comedy Central Extra1,8294.0001,9285.000
CrimeInvestigation2,7436.0002,9436.000
DiscoveryScience2,0320.0002,1320.000
E!1,1180.0001,2180.000
Eurosport 23,4548.0003,6548.000
FOX Sports 42,5392.0002,6392.000
FOX Sports 51,4229.0001,5229.000
FOX Sports 62,0319.0002,1311.000
Horse Country TV0,9146.0001,0146.000
Insight TV HD1,3209.0001,3196.000
MTV Brand New0,8121.0000,8121.000
MTV Live HD0,9145.0001,0145.000
MTV Music 240,9142.0000,9142.000
NGC Wild4,0638.0004,2638.000
Nick Music1,1167.0001,1167.000
Nick Jr.4,0632.0004,2632.000
Nick Toons2,2343.0002,3339.000
NPO 1 extra3,5557.0003,7557.000
NPO 2 extra2,8442.0002,9442.000
NPO Nieuws7,11.127.0007,41.116.000
NPO Politiek2,3361.0002,4354.000
NPO Zappelin extra3,7592.0003,8578.000
ONS6,51.036.0006,91.036.000
OUTtv2,1330.0002,1323.000
Pebble TV1,2185.0001,2185.000
RTL Telekids1,7271.0001,7257.000
TV5382,3365.0002,4365.000
VH-12,5396.0002,6396.000
VH-1 Classic3,2502.0003,3498.000
Ziggo Sport Golf0,8130.0000,9130.000
Ziggo Sport Voetbal2,2350.0002,3350.000
Ziggo TV9,91.566.00010,31.555.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export