0200-2600 mei 2022
6+1% = 161870 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 154900 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders93,415.124.00097,315.073.000
SKO Light68,211.041.00070,910.989.000
Paramount Light14,72.385.00015,42.382.000
Ziggo Sport Light16,72.698.00017,32.678.000
Discovery Light16,92.735.00017,52.704.000
NPO Light31,65.109.00033,05.119.000
192TV7,31.189.0007,71.186.000
Animal Planet12,31.989.00012,61.955.000
Boomerang3,4558.0003,6552.000
Cartoon Network7,01.139.0007,31.132.000
Comedy Central Extra6,1986.0006,3977.000
CrimeInvestigation8,91.440.0009,31.437.000
DiscoveryScience6,61.063.0006,91.067.000
E!5,2848.0005,5851.000
ESPN UHD3,8608.0003,9610.000
Euronews8,01.293.0008,41.299.000
Eurosport 28,01.293.0008,41.299.000
Filmbox3,5564.0003,7566.000
Horse Country TV5,1818.0005,3821.000
Insight TV HD6,21.001.0006,51.006.000
NGC Wild8,61.386.0008,91.373.000
Nick Jr.5,7919.0006,0922.000
Nick Toons5,5885.0005,7889.000
njam!5,7926.0006,0929.000
NPO 1 extra18,42.972.00019,22.979.000
NPO 2 extra7,41.199.0007,81.204.000
NPO Politiek en Nieuws16,12.601.00016,82.607.000
ONS11,31.821.00011,81.829.000
RTL Telekids5,1821.0005,2812.000
TV5386,51.051.0006,71.039.000
Ziggo Sport Golf4,5734.0004,7724.000
Ziggo Sport Racing6,81.099.0007,11.104.000
Ziggo Sport Tennis4,5723.0004,7726.000
Ziggo Sport Voetbal6,91.112.0007,21.117.000
Ziggo TV16,62.694.00017,42.692.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2022 Stichting KijkOnderzoek