0200-2600 januari 2021
6+1% = 161110 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 150343 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders95,415.370.00098,914.874.000
SKO Light80,212.917.00083,012.471.000
BE Viacom light23,73.812.00024,13.623.000
Chello Media Light13,42.160.00013,82.073.000
Discovery Light21,23.414.00021,73.258.000
Fox Light9,41.518.0009,71.464.000
NPO Light54,98.852.00056,78.523.000
192TV9,31.506.0009,61.450.000
Animal Planet16,72.689.00017,12.570.000
Cartoon Network11,61.870.00012,21.832.000
Comedy Central Extra6,71.079.0007,01.048.000
CrimeInvestigation8,41.357.0008,61.287.000
DiscoveryScience8,61.378.0008,71.302.000
E!5,0813.0005,2785.000
Eurosport 29,81.574.00010,41.564.000
ESPN48,31.344.0008,71.304.000
ESPN57,01.130.0007,11.072.000
ESPN68,81.418.0009,21.388.000
Horse Country TV7,21.165.0007,31.100.000
Insight TV HD8,41.351.0008,71.308.000
NGC Wild9,41.518.0009,71.464.000
Nick Jr.12,62.026.00013,11.972.000
Nick Toons11,21.797.00010,81.623.000
njam!7,51.210.0007,91.183.000
NPO 1 extra21,23.420.00021,63.253.000
NPO 2 extra13,92.233.00014,32.154.000
NPO Nieuws31,95.135.00032,84.937.000
NPO Politiek14,12.269.00014,32.142.000
NPO Zappelin extra14,82.389.00015,22.292.000
ONS16,22.617.00016,82.519.000
Pebble TV7,51.215.0007,61.138.000
RTL Telekids8,41.357.0008,61.300.000
TV53810,11.621.00010,31.549.000
Ziggo Sport Golf4,0642.0004,1622.000
Ziggo Sport Voetbal9,01.444.0008,81.328.000
Ziggo TV21,83.509.00022,43.365.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved