0200-2600augustus 2020
TV Zendertotaal6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal Zenders94,115.042.00097,814.708.000
SKO Light77,012.303.00079,912.017.000
BE Viacom light31,85.078.00032,74.920.000
Chello Media Light25,34.038.00026,23.938.000
Discovery Light17,02.721.00017,72.658.000
Fox Light8,51.357.0008,71.304.000
NPO Light48,87.803.00050,57.601.000
192TV7,41.179.0007,61.145.000
Animal Planet13,02.079.00013,62.043.000
Cartoon Network12,62.020.00013,31.993.000
Comedy Central Extra7,11.139.0007,21.076.000
CrimeInvestigation8,41.350.0008,81.324.000
DiscoveryScience6,31.003.0006,5978.000
E!3,8603.0003,8578.000
Eurosport 27,01.125.0007,21.089.000
FOX Sports 45,9942.0006,1923.000
FOX Sports 53,9622.0003,8571.000
FOX Sports 65,4866.0005,4809.000
Horse Country TV4,4696.0004,4665.000
Insight TV HD5,7903.0005,7859.000
MTV Brand New2,8443.0002,9429.000
MTV Live HD4,0645.0004,0607.000
MTV Music 244,5720.0004,4664.000
NGC Wild8,51.357.0008,71.304.000
Nick Music5,0805.0005,1767.000
Nick Jr.7,11.135.0007,41.114.000
Nick Toons6,91.104.0007,11.063.000
njam!6,41.022.0006,71.011.000
NPO 1 extra9,91.586.00010,21.537.000
NPO 2 extra6,51.035.0006,6992.000
NPO Nieuws16,52.638.00017,22.586.000
NPO Politiek33,45.341.00035,05.264.000
NPO Zappelin extra11,01.762.00011,21.686.000
ONS13,42.148.00014,02.103.000
Pebble TV3,6583.0003,8579.000
REVOLT4,3683.0004,2627.000
RTL Telekids5,3847.0005,5824.000
TV5388,51.359.0008,71.314.000
VH-18,31.323.0008,21.232.000
VH-1 Classic7,31.173.0007,41.114.000
Ziggo Sport Golf4,5720.0004,8715.000
Ziggo Sport Voetbal9,21.474.0009,41.417.000
Ziggo TV17,42.784.00018,52.779.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved