0200-2600oktober 2019
TV ZendertotaalTOT 6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal zenders96,115.263.00099,215.010.000
Totaal SKO Light76,712.180.00079,211.976.000
Viacom Light33,75.353.00034,65.227.000
Chello Media Light27,24.325.00028,24.263.000
Discovery Light14,62.321.00015,12.284.000
Fox Light20,33.219.00020,93.168.000
NPO Light42,36.717.00043,76.602.000
192TV7,31.161.0007,71.164.000
Animal Planet9,91.565.00010,11.535.000
Cartoon Network11,21.779.00011,51.742.000
Comedy Central Extra7,11.127.0007,21.091.000
CrimeInvestigation8,31.314.0008,71.312.000
DiscoveryScience7,31.161.0007,61.149.000
E!6,41.009.0006,6999.000
Eurosport 28,31.316.0008,61.299.000
FOX Sports 47,01.111.0007,31.100.000
FOX Sports 55,1803.0005,2790.000
FOX Sports 67,01.116.0007,21.093.000
Horse Country TV6,0947.0006,0910.000
Insight TV HD6,71.065.0007,01.063.000
MTV Brand New4,0629.0004,1627.000
MTV Live HD4,2665.0004,2629.000
MTV Music 244,3681.0004,3646.000
NGC Wild9,31.481.0009,71.473.000
Nick Music4,8767.0005,0754.000
Nick Jr.9,51.516.00010,01.506.000
Nick Toons6,81.085.0006,91.046.000
NPO 1 extra9,21.457.0009,41.425.000
NPO 2 extra7,81.246.0008,21.243.000
NPO Nieuws23,33.694.00023,93.619.000
NPO Politiek8,51.351.0008,81.335.000
NPO Zappelin extra15,42.452.00015,92.410.000
ONS14,92.367.00015,72.372.000
OUTtv9,01.435.0009,41.417.000
Pebble TV5,5874.0005,7869.000
RTL Telekids6,91.100.0007,31.098.000
TV5389,71.542.00010,11.523.000
VH-18,51.350.0008,71.321.000
VH-1 Classic8,61.366.0008,91.347.000
Ziggo Sport Golf5,1803.0005,0752.000
Ziggo Sport Voetbal8,91.407.0009,11.382.000
Ziggo TV21,93.482.00022,93.464.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2019 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved