0200-2600 oktober 2020
6+1% = 159850 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 149778 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders95,615.274.00099,114.838.000
SKO Light79,612.718.00082,412.335.000
BE Viacom light36,75.865.00037,85.661.000
Chello Media Light16,92.694.00017,32.590.000
Discovery Light18,93.023.00019,42.901.000
Fox Light8,61.382.0008,91.338.000
NPO Light46,67.452.00048,27.220.000
192TV8,31.322.0008,21.224.000
Animal Planet14,12.250.00014,72.196.000
Cartoon Network11,51.835.00012,01.799.000
Comedy Central Extra7,41.176.0007,31.091.000
CrimeInvestigation9,81.563.00010,01.496.000
DiscoveryScience7,51.198.0007,41.110.000
E!6,51.031.0006,5975.000
Eurosport 210,21.638.00010,71.597.000
FOX Sports 49,31.482.0009,41.413.000
FOX Sports 55,8931.0006,2926.000
FOX Sports 67,01.118.0007,01.052.000
Horse Country TV6,31.003.0006,5977.000
Insight TV HD7,11.138.0007,51.131.000
MTV Brand New4,6727.0004,6684.000
MTV Live HD4,3686.0004,3651.000
MTV Music 244,9779.0005,1757.000
NGC Wild8,61.382.0008,91.338.000
Nick Music6,0956.0006,0906.000
Nick Jr.9,41.496.0009,81.473.000
Nick Toons7,61.222.0008,01.202.000
njam!7,91.256.0008,21.234.000
NPO 1 extra12,72.038.00012,91.929.000
NPO 2 extra7,21.148.0007,61.131.000
NPO Nieuws26,14.166.00027,24.081.000
NPO Politiek12,62.011.00012,81.913.000
NPO Zappelin extra12,72.027.00013,21.978.000
ONS15,72.517.00016,02.395.000
Pebble TV4,8762.0005,0744.000
REVOLT4,7748.0004,7708.000
RTL Telekids7,91.264.0007,81.163.000
TV5389,71.558.00010,11.509.000
VH-111,41.830.00011,91.784.000
VH-1 Classic7,31.175.0007,51.119.000
Ziggo Sport Golf4,0633.0004,0604.000
Ziggo Sport Voetbal7,91.263.0008,11.209.000
Ziggo TV21,73.462.00022,53.365.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved