0200-2600februari 2020
TV Zendertotaal6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal Zenders94,515.102.00098,114.835.000
SKO Light74,711.934.00077,711.742.000
BE Viacom light31,95.099.00033,04.985.000
Chello Media Light12,31.970.00012,61.904.000
Discovery Light14,62.330.00015,22.305.000
Fox Light15,12.409.00015,92.398.000
NPO Light42,16.734.00044,06.646.000
192TV8,51.360.0008,81.334.000
Animal Planet10,11.610.00010,51.591.000
Cartoon Network9,71.549.00010,11.533.000
Comedy Central Extra6,71.078.0007,01.059.000
CrimeInvestigation6,91.105.0007,31.107.000
DiscoveryScience7,21.152.0007,61.147.000
E!5,0801.0005,1768.000
Eurosport 28,61.377.0008,91.347.000
FOX Sports 46,41.019.0006,5989.000
FOX Sports 54,9777.0005,1766.000
FOX Sports 65,6899.0005,7855.000
Horse Country TV4,6730.0004,8731.000
Insight TV HD4,8775.0005,1777.000
MTV Brand New2,3363.0002,4364.000
MTV Live HD3,3522.0003,3493.000
MTV Music 243,2520.0003,4511.000
NGC Wild15,12.409.00015,92.398.000
Nick Music4,5719.0004,7716.000
Nick Jr.9,11.453.0009,51.433.000
Nick Toons6,0954.0006,1929.000
NPO 1 extra15,02.395.00015,62.352.000
NPO 2 extra8,31.329.0008,51.293.000
NPO Nieuws21,83.481.00022,63.416.000
NPO Politiek7,51.191.0007,81.184.000
NPO Zappelin extra13,32.131.00013,92.107.000
ONS13,42.141.00014,12.139.000
OUTtv6,2985.0006,2938.000
Pebble TV6,31.007.0006,6997.000
REVOLT6,31.003.0006,4968.000
RTL Telekids6,0956.0006,3954.000
TV5388,51.359.0008,81.325.000
VH-17,41.176.0007,41.124.000
VH-1 Classic8,21.312.0008,31.262.000
Ziggo Sport Golf3,5566.0003,7556.000
Ziggo Sport Voetbal6,81.088.0007,01.056.000
Ziggo TV20,83.328.00021,83.298.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved