0200-2600 augustus 2022
6+1% = 161870 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 154900 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders91,814.853.00095,614.789.000
SKO Light64,310.411.00067,110.377.000
Paramount Light14,42.335.00015,02.327.000
Ziggo Sport Light12,31.997.00012,91.997.000
Discovery Light12,01.950.00012,51.936.000
NPO Light28,74.647.00030,04.644.000
192TV5,8931.0006,0934.000
Animal Planet8,61.399.0008,91.384.000
Boomerang4,1659.0004,3660.000
Cartoon Network7,21.165.0007,41.143.000
Comedy Central Extra5,0807.0005,1795.000
CrimeInvestigation10,01.614.00010,51.618.000
DiscoveryScience5,5889.0005,8892.000
E!3,9635.0004,1637.000
ESPN UHD3,2522.0003,3510.000
Euronews6,21.004.0006,51.007.000
Eurosport 27,61.234.0008,01.237.000
Filmbox6,91.124.0007,31.127.000
Horse Country TV4,0653.0004,2646.000
Insight TV HD5,1826.0005,3822.000
Love Nature8,11.305.0008,51.309.000
NGC Wild6,81.101.0007,11.104.000
Nick Jr.6,71.091.0007,11.094.000
Nick Toons5,5893.0005,7882.000
njam!8,01.287.0008,31.291.000
NPO 1 extra13,62.201.00014,22.198.000
NPO 2 extra7,41.201.0007,71.199.000
NPO Politiek en Nieuws16,32.634.00017,12.641.000
ONS11,31.829.00011,91.833.000
RTL Telekids6,1985.0006,2954.000
RTV-74,3703.0004,6705.000
TV5385,5893.0005,7886.000
Ziggo Sport Golf3,9637.0004,1638.000
Ziggo Sport Racing7,41.191.0007,71.194.000
Ziggo Sport Tennis3,3537.0003,5538.000
Ziggo Sport Voetbal5,7930.0006,0932.000
Ziggo TV14,12.276.00014,72.277.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2022 Stichting KijkOnderzoek