0200-2600december 2019
TV Zendertotaal6+6+DIG
zenderCum BrkCum Brk AbsCum BrkCum Brk Abs
Totaal zenders96,015.349.00099,114.987.000
Totaal SKO Light83,313.319.00086,313.045.000
Viacom Light36,25.784.00037,45.658.000
Chello Media Light25,94.147.00026,84.059.000
Discovery Light15,42.459.00015,92.409.000
Fox Light20,03.199.00020,93.152.000
NPO Light57,49.181.00059,69.016.000
192TV11,11.772.00011,61.760.000
Animal Planet10,51.673.00010,81.630.000
Cartoon Network12,82.038.00013,42.023.000
Comedy Central Extra5,5882.0005,8869.000
CrimeInvestigation7,51.196.0007,71.168.000
DiscoveryScience7,51.191.0007,81.175.000
E!4,3680.0004,4661.000
Eurosport 28,61.376.0009,01.358.000
FOX Sports 47,11.134.0007,41.121.000
FOX Sports 55,1809.0005,3807.000
FOX Sports 66,31.008.0006,5980.000
Horse Country TV4,2676.0004,4667.000
Insight TV HD5,2827.0005,3808.000
MTV Brand New3,1501.0003,3500.000
MTV Live HD4,8768.0005,1766.000
MTV Music 245,1813.0005,2791.000
NGC Wild8,61.368.0009,01.353.000
Nick Music4,9782.0004,9748.000
Nick Jr.9,51.516.0009,71.469.000
Nick Toons6,31.008.0006,61.000.000
NPO 1 extra38,86.210.00040,56.119.000
NPO 2 extra7,41.188.0007,61.151.000
NPO Nieuws22,33.568.00023,33.526.000
NPO Politiek9,11.448.0009,41.421.000
NPO Zappelin extra16,12.569.00016,52.500.000
ONS17,52.794.00018,32.773.000
OUTtv6,71.067.0007,01.057.000
Pebble TV9,51.520.0009,91.494.000
RTL Telekids9,11.448.0009,31.406.000
TV5389,81.564.00010,01.516.000
VH-19,01.443.0009,21.395.000
VH-1 Classic8,81.404.0009,01.366.000
Ziggo Sport Golf4,4707.0004,7705.000
Ziggo Sport Voetbal8,71.396.0009,11.379.000
Ziggo TV24,03.841.00025,03.782.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved