0200-2600 april 2021
6+1% = 161110 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 150343 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders94,815.271.00098,215.124.000
SKO Light77,812.536.00080,512.401.000
BE Viacom light17,92.876.00018,52.852.000
Chello Media Light17,62.840.00018,22.810.000
Discovery Light19,13.074.00019,93.057.000
Fox Light10,31.665.00010,81.662.000
NPO Light50,08.062.00051,77.960.000
192TV8,61.390.0009,01.387.000
Animal Planet14,72.367.00015,32.358.000
Cartoon Network8,81.412.0009,01.392.000
Comedy Central Extra7,41.184.0007,61.175.000
CrimeInvestigation8,51.363.0008,81.354.000
DiscoveryScience7,91.271.0008,21.262.000
E!6,41.033.0006,71.031.000
Eurosport 27,71.235.0008,01.225.000
ESPN47,01.130.0007,31.128.000
ESPN53,8620.0004,0611.000
ESPN66,61.061.0006,81.043.000
Horse Country TV6,31.009.0006,51.007.000
Insight TV HD6,0961.0006,2949.000
NGC Wild10,31.665.00010,81.662.000
Nick Jr.8,01.282.0008,31.279.000
Nick Toons6,2992.0006,4978.000
njam!5,7922.0005,9914.000
NPO 1 extra14,32.308.00014,72.262.000
NPO 2 extra11,31.826.00011,71.796.000
NPO Nieuws28,04.512.00029,04.464.000
NPO Politiek16,62.673.00017,12.640.000
NPO Zappelin extra12,92.079.00013,42.067.000
ONS14,22.291.00014,82.275.000
Pebble TV3,9633.0004,1632.000
RTL Telekids5,5885.0005,7877.000
TV5388,91.430.0009,31.428.000
Ziggo Sport Golf3,6584.0003,7577.000
Ziggo Sport Racing6,61.063.0006,91.061.000
Ziggo Sport Tennis4,1656.0004,3654.000
Ziggo Sport Voetbal6,41.033.0006,61.022.000
Ziggo TV20,83.347.00021,53.308.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2021 Stichting KijkOnderzoek