0200-2600 juni 2021
6+1% = 161110 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 150343 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders94,115.163.00097,615.025.000
SKO Light67,110.818.00069,610.717.000
BE Viacom light15,32.457.00015,82.428.000
Chello Media Light16,92.720.00017,32.668.000
Discovery Light14,62.351.00015,22.337.000
Fox Light7,01.120.0007,21.112.000
NPO Light39,06.290.00040,56.228.000
192TV6,0970.0006,2952.000
Animal Planet11,71.892.00012,21.878.000
Cartoon Network8,81.414.0009,11.402.000
Comedy Central Extra6,41.027.0006,61.018.000
CrimeInvestigation6,81.102.0007,01.082.000
DiscoveryScience5,7910.0005,9910.000
E!4,8780.0005,1779.000
Eurosport 27,01.124.0007,21.116.000
ESPN43,9632.0004,1631.000
ESPN53,1507.0003,3506.000
ESPN63,5557.0003,6557.000
Horse Country TV4,2680.0004,3668.000
Insight TV HD5,1829.0005,4828.000
NGC Wild7,01.120.0007,21.112.000
Nick Jr.6,71.079.0006,91.059.000
Nick Toons5,3853.0005,5846.000
njam!5,9951.0006,2950.000
NPO 1 extra12,52.008.00012,91.982.000
NPO 2 extra8,71.399.0009,11.398.000
NPO Nieuws22,03.552.00022,93.533.000
NPO Politiek8,31.343.0008,61.331.000
NPO Zappelin extra9,01.455.0009,31.439.000
ONS11,51.849.00012,01.848.000
Pebble TV3,4552.0003,6547.000
RTL Telekids4,0640.0004,2640.000
TV5387,51.210.0007,81.202.000
Ziggo Sport Golf3,5562.0003,6551.000
Ziggo Sport Racing6,61.069.0006,91.055.000
Ziggo Sport Tennis3,4541.0003,5541.000
Ziggo Sport Voetbal4,6740.0004,8734.000
Ziggo TV17,62.836.00018,32.814.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2021 Stichting KijkOnderzoek