0200-2600juni 2020
TV Zendertotaal6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal Zenders93,815.000.00097,714.739.000
SKO Light73,311.712.00076,111.472.000
BE Viacom light30,24.822.00031,24.709.000
Chello Media Light12,51.991.00012,71.918.000
Discovery Light16,22.597.00016,82.538.000
Fox Light12,52.001.00013,01.957.000
NPO Light39,26.269.00040,66.126.000
192TV8,01.272.0008,01.201.000
Animal Planet13,22.108.00013,72.073.000
Cartoon Network9,71.546.00010,31.548.000
Comedy Central Extra6,61.051.0006,6999.000
CrimeInvestigation7,51.203.0007,51.137.000
DiscoveryScience5,6902.0005,8877.000
E!4,0647.0004,2640.000
Eurosport 25,9944.0006,2931.000
FOX Sports 44,1659.0004,3650.000
FOX Sports 55,5881.0005,7859.000
FOX Sports 64,6731.0004,6701.000
Horse Country TV4,9776.0004,7710.000
Insight TV HD6,91.098.0007,01.061.000
MTV Brand New4,5721.0004,7705.000
MTV Live HD3,1498.0003,1472.000
MTV Music 243,6574.0003,6537.000
NGC Wild12,52.001.00013,01.957.000
Nick Music3,8614.0004,0597.000
Nick Jr.6,61.063.0006,81.032.000
Nick Toons5,7918.0005,9891.000
njam!6,2984.0006,4970.000
NPO 1 extra11,81.883.00012,21.845.000
NPO 2 extra7,11.138.0007,51.125.000
NPO Nieuws22,63.616.00023,33.508.000
NPO Politiek9,01.437.0009,31.404.000
NPO Zappelin extra10,61.699.00011,01.664.000
ONS14,82.360.00015,62.346.000
OUTtv6,71.064.0007,11.066.000
Pebble TV3,5564.0003,7555.000
REVOLT4,7753.0004,8728.000
RTL Telekids6,71.068.0006,81.025.000
TV5387,41.185.0007,61.151.000
VH-18,31.324.0008,51.283.000
VH-1 Classic7,61.210.0007,81.172.000
Ziggo Sport Golf4,0640.0004,2627.000
Ziggo Sport Voetbal6,2984.0006,5982.000
Ziggo TV15,72.504.00016,22.438.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved