0200-2600 september 2021
6+1% = 161110 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 150343 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders93,615.079.00097,014.992.000
SKO Light70,311.327.00072,811.255.000
Viacom Light14,42.315.00014,92.309.000
Ziggo Sport Light27,94.494.00028,94.467.000
Discovery Light16,42.642.00017,02.625.000
NPO Light44,47.150.00046,07.108.000
192TV6,41.032.0006,61.023.000
Animal Planet12,41.998.00012,81.984.000
Boomerang5,0801.0005,1793.000
Cartoon Network7,61.229.0008,01.230.000
Comedy Central Extra6,51.049.0006,71.042.000
CrimeInvestigation7,01.122.0007,21.106.000
DiscoveryScience6,21.006.0006,51.003.000
E!5,3850.0005,5851.000
Eurosport 26,2999.0006,5999.000
Horse Country TV4,4704.0004,3666.000
Insight TV HD6,1986.0006,3976.000
NGC Wild6,71.075.0006,91.068.000
Nick Jr.5,2835.0005,4828.000
Nick Toons5,1825.0005,3825.000
njam!5,8927.0005,9907.000
NPO 1 extra18,52.986.00019,12.957.000
NPO 2 extra9,51.526.0009,91.527.000
NPO Nieuws21,63.475.00022,33.450.000
NPO Politiek11,81.906.00012,21.892.000
NPO Zappelin extra11,11.783.00011,51.773.000
ONS14,22.288.00014,72.274.000
Pebble TV3,5570.0003,6553.000
RTL Telekids3,7593.0003,8594.000
TV5386,81.093.0007,01.076.000
Ziggo Sport Golf5,8928.0006,0928.000
Ziggo Sport Racing11,01.773.00011,41.756.000
Ziggo Sport Tennis4,9787.0005,1787.000
Ziggo Sport Voetbal10,51.698.00011,01.692.000
Ziggo TV16,02.577.00016,62.562.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2021 Stichting KijkOnderzoek