0200-2600 december 2021
6+1% = 161110 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 150343 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders95,215.332.00098,615.258.000
SKO Light80,312.940.00083,412.896.000
Viacom Light18,32.946.00019,02.944.000
Ziggo Sport Light41,36.653.00042,86.619.000
Discovery Light20,43.283.00021,13.258.000
NPO Light56,99.170.00059,29.155.000
192TV9,11.462.0009,41.454.000
Animal Planet15,42.475.00016,02.471.000
Boomerang5,2833.0005,4837.000
Cartoon Network8,31.340.0008,71.345.000
Comedy Central Extra6,51.047.0006,71.038.000
CrimeInvestigation10,51.686.00010,91.683.000
DiscoveryScience7,91.265.0008,01.237.000
E!5,9955.0006,2958.000
Eurosport 27,81.252.0008,11.252.000
Filmbox6,0965.0006,3969.000
Horse Country TV5,7924.0005,9912.000
Insight TV HD7,61.218.0007,81.209.000
NGC Wild9,21.481.0009,61.487.000
Nick Jr.8,21.329.0008,61.334.000
Nick Toons6,91.107.0007,21.112.000
njam!8,81.422.0009,21.428.000
NPO 1 extra39,36.339.00041,06.346.000
NPO 2 extra9,41.508.0009,71.507.000
NPO Nieuws19,93.204.00020,73.206.000
NPO Politiek7,71.244.0008,11.249.000
NPO Zappelin extra12,72.054.00013,22.035.000
ONS15,92.564.00016,62.574.000
Pebble TV4,6737.0004,7735.000
RTL Telekids6,91.112.0007,11.103.000
TV53811,41.837.00011,81.831.000
Ziggo Sport Golf5,5884.0005,7883.000
Ziggo Sport Racing13,82.218.00014,22.204.000
Ziggo Sport Tennis7,61.226.0007,91.218.000
Ziggo Sport Voetbal11,51.847.00011,91.834.000
Ziggo TV20,73.332.00021,53.331.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2021 Stichting KijkOnderzoek