0200-2600 december 2022
6+1% = 161870 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 154750 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders94,515.299.00098,315.214.000
SKO Light76,012.306.00079,112.241.000
Paramount Light16,12.601.00016,72.590.000
Ziggo Sport Light9,61.561.0009,81.522.000
Discovery Light12,82.080.00013,12.026.000
NPO Light50,88.230.00053,28.235.000
192TV9,11.475.0009,61.479.000
Animal Planet8,61.394.0008,91.373.000
Boomerang6,2999.0006,4997.000
Cartoon Network6,1984.0006,4987.000
Comedy Central Extra6,51.059.0006,71.044.000
CrimeInvestigation10,71.733.00011,21.737.000
DiscoveryScience6,41.034.0006,4990.000
E!6,31.020.0006,61.023.000
ESPN UHD2,0330.0002,1326.000
Euronews7,61.233.0008,01.236.000
Eurosport 27,41.204.0007,71.193.000
Filmbox7,51.208.0007,81.211.000
Horse Country TV6,1980.0006,4983.000
Insight TV HD6,1992.0006,4994.000
Love Nature10,41.678.00010,91.682.000
NGC Wild9,41.516.0009,71.506.000
Nick Jr.7,11.154.0007,51.157.000
Nick Toons5,7920.0006,0922.000
njam!9,71.568.00010,21.571.000
NPO 1 extra40,46.533.00042,36.539.000
NPO 2 extra9,91.598.00010,41.602.000
NPO Politiek en Nieuws19,53.160.00020,43.159.000
ONS12,31.997.00012,91.991.000
RTL Telekids5,3860.0005,4835.000
RTV-76,2998.0006,51.001.000
TV5388,51.371.0008,81.358.000
Ziggo Sport Golf3,7593.0003,8589.000
Ziggo Sport Racing5,8941.0006,1938.000
Ziggo Sport Tennis3,8617.0004,0618.000
Ziggo Sport Voetbal4,5724.0004,7726.000
Ziggo TV14,52.351.00015,22.348.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2023 Stichting KijkOnderzoek