0200-2600week 3 2020
Uitzenddag6+6+DIG
zenderCum BrkCum Brk AbsCum BrkCum Brk Abs
Totaal zenders90,014.393.00093,314.136.000
Totaal SKO Light45,07.188.00046,67.057.000
Viacom Light10,51.685.00010,91.656.000
Chello Media Light7,01.120.0007,31.112.000
Discovery Light6,71.065.0006,91.049.000
Fox Light7,01.123.0007,31.105.000
NPO Light18,83.008.00019,52.952.000
192TV3,1502.0003,3499.000
Animal Planet4,0640.0004,1624.000
Cartoon Network3,4545.0003,6546.000
Comedy Central Extra2,4386.0002,5380.000
CrimeInvestigation2,7428.0002,8419.000
DiscoveryScience3,7586.0003,9586.000
E!1,8282.0001,9282.000
Eurosport 22,7425.0002,8420.000
FOX Sports 42,0325.0002,1325.000
FOX Sports 51,7276.0001,7258.000
FOX Sports 61,5234.0001,5234.000
Horse Country TV1,7278.0001,8279.000
Insight TV HD2,1329.0002,1314.000
MTV Brand New0,8123.0000,8123.000
MTV Live HD0,8123.0000,8123.000
MTV Music 241,5235.0001,5222.000
NGC Wild3,6568.0003,8569.000
Nick Music1,1173.0001,1173.000
Nick Jr.2,9470.0003,1464.000
Nick Toons1,5242.0001,5230.000
NPO 1 extra3,9617.0004,0611.000
NPO 2 extra2,1342.0002,2327.000
NPO Nieuws10,51.671.00010,91.655.000
NPO Politiek3,1496.0003,1476.000
NPO Zappelin extra4,4705.0004,6701.000
ONS7,41.185.0007,81.187.000
OUTtv2,5404.0002,7404.000
Pebble TV0,8123.0000,8123.000
RTL Telekids1,6263.0001,7263.000
TV5382,3361.0002,4361.000
VH-10,8128.0000,8128.000
VH-1 Classic1,5238.0001,5232.000
Ziggo Sport Golf0,7107.0000,7107.000
Ziggo Sport Voetbal1,8282.0001,9282.000
Ziggo TV8,11.287.0008,41.271.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved