0200-2600 week 42 2020
6+1% = 159850 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 149778 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders90,614.476.00094,114.092.000
SKO Light49,57.916.00051,37.677.000
BE Viacom light13,42.148.00013,92.078.000
Chello Media Light3,9625.0003,9579.000
Discovery Light6,41.028.0006,4960.000
Fox Light2,9471.0003,1463.000
NPO Light21,03.359.00021,73.254.000
192TV2,6412.0002,6383.000
Animal Planet4,8759.0004,9732.000
Cartoon Network3,5552.0003,6544.000
Comedy Central Extra2,4382.0002,5373.000
CrimeInvestigation2,7428.0002,7400.000
DiscoveryScience2,5397.0002,3344.000
E!1,6253.0001,7253.000
Eurosport 23,4551.0003,6543.000
FOX Sports 42,8451.0002,9441.000
FOX Sports 52,6422.0002,8416.000
FOX Sports 61,6258.0001,7258.000
Horse Country TV1,4222.0001,4216.000
Insight TV HD2,1343.0002,3338.000
MTV Brand New1,0163.0001,0151.000
MTV Live HD0,7115.0000,7112.000
MTV Music 241,5242.0001,5230.000
NGC Wild2,9471.0003,1463.000
Nick Music2,3367.0002,4354.000
Nick Jr.3,4546.0003,6545.000
Nick Toons2,3368.0002,4357.000
njam!2,6415.0002,7404.000
NPO 1 extra2,8442.0002,8420.000
NPO 2 extra2,5393.0002,5380.000
NPO Nieuws11,51.844.00012,01.794.000
NPO Politiek6,41.025.0006,6989.000
NPO Zappelin extra3,8608.0004,0602.000
ONS6,81.092.0006,91.032.000
Pebble TV1,5243.0001,6237.000
REVOLT1,3201.0001,3197.000
RTL Telekids1,6263.0001,6246.000
TV5382,1335.0002,1320.000
VH-11,0160.0001,0154.000
VH-1 Classic1,6248.0001,4213.000
Ziggo Sport Golf0,6104.0000,7100.000
Ziggo Sport Voetbal3,0473.0003,1458.000
Ziggo TV7,61.217.0007,81.170.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved