0200-2600 week 28 2021
6+1% = 161110 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 150343 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders83,213.410.00086,213.315.000
SKO Light43,26.965.00044,66.893.000
Viacom Light4,7751.0004,9752.000
Ziggo Sport Light7,71.234.0008,01.236.000
Discovery Light5,3855.0005,5844.000
Fox Light2,1346.0002,2347.000
NPO Light23,93.858.00024,73.810.000
192TV2,4384.0002,5384.000
Animal Planet4,0639.0004,1634.000
Cartoon Network2,5405.0002,6406.000
Comedy Central Extra1,5238.0001,5238.000
CrimeInvestigation1,9303.0002,0303.000
DiscoveryScience2,0315.0002,0309.000
E!1,5239.0001,5233.000
Eurosport 21,8296.0001,9296.000
ESPN41,0168.0001,0159.000
ESPN50,8132.0000,9132.000
ESPN61,1173.0001,1173.000
Horse Country TV1,4229.0001,5230.000
Insight TV HD1,9308.0002,0309.000
NGC Wild2,1346.0002,2347.000
Nick Jr.2,4379.0002,5380.000
Nick Toons1,4233.0001,5234.000
njam!1,9313.0002,0314.000
NPO 1 extra4,6734.0004,8736.000
NPO 2 extra4,2676.0004,1639.000
NPO Nieuws10,81.734.00011,21.723.000
NPO Politiek10,21.647.00010,71.646.000
NPO Zappelin extra3,1501.0003,2498.000
ONS5,0804.0005,2800.000
Pebble TV1,1171.0001,1171.000
RTL Telekids1,1175.0001,1175.000
TV5382,0327.0002,1327.000
Ziggo Sport Golf0,8134.0000,9134.000
Ziggo Sport Racing1,8289.0001,9289.000
Ziggo Sport Tennis0,6103.0000,7103.000
Ziggo Sport Voetbal2,1337.0002,1332.000
Ziggo TV7,81.256.0008,11.247.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2021 Stichting KijkOnderzoek