0200-2600week 27 2020
Uitzenddag6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal Zenders88,014.059.00091,513.762.000
SKO Light45,77.301.00047,77.179.000
BE Viacom light11,11.773.00011,61.744.000
Chello Media Light10,41.656.00010,61.597.000
Discovery Light6,0954.0006,2938.000
Fox Light3,8608.0004,0603.000
NPO Light19,03.035.00019,82.971.000
192TV3,0485.0003,1470.000
Animal Planet4,4708.0004,7708.000
Cartoon Network5,1811.0005,4812.000
Comedy Central Extra2,5407.0002,5377.000
CrimeInvestigation3,9617.0004,1617.000
DiscoveryScience2,2360.0002,3343.000
E!1,4231.0001,4216.000
Eurosport 21,6259.0001,7259.000
FOX Sports 41,5236.0001,6236.000
FOX Sports 52,3363.0002,4354.000
FOX Sports 61,3215.0001,4215.000
Horse Country TV1,8289.0001,9280.000
Insight TV HD1,8294.0001,9285.000
MTV Brand New1,3211.0001,3202.000
MTV Live HD1,0166.0001,1167.000
MTV Music 240,9146.0001,0146.000
NGC Wild3,8608.0004,0603.000
Nick Music1,0162.0001,1162.000
Nick Jr.2,9464.0003,1464.000
Nick Toons2,5393.0002,6393.000
njam!2,5401.0002,6393.000
NPO 1 extra3,9631.0004,0608.000
NPO 2 extra2,3374.0002,5369.000
NPO Nieuws9,91.579.00010,21.535.000
NPO Politiek4,4696.0004,5675.000
NPO Zappelin extra5,1808.0005,4805.000
ONS6,41.022.0006,81.023.000
OUTtv2,4376.0002,4359.000
Pebble TV1,0165.0001,1165.000
REVOLT1,5245.0001,5224.000
RTL Telekids1,4220.0001,5220.000
TV5382,7432.0002,8426.000
VH-10,579.0000,579.000
VH-1 Classic1,2196.0001,2186.000
Ziggo Sport Golf0,8131.0000,9131.000
Ziggo Sport Voetbal3,0481.0003,1473.000
Ziggo TV5,9937.0006,1924.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved