0200-2600week 13 2020
Uitzenddag6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal Zenders90,714.501.00094,114.231.000
SKO Light51,08.160.00052,87.986.000
BE Viacom light16,32.601.00017,02.575.000
Chello Media Light3,4546.0003,4517.000
Discovery Light6,61.055.0006,81.029.000
Fox Light4,0636.0004,2638.000
NPO Light23,13.693.00023,63.562.000
192TV5,0804.0005,2791.000
Animal Planet5,1819.0005,3795.000
Cartoon Network4,2669.0004,4663.000
Comedy Central Extra4,6736.0004,9736.000
CrimeInvestigation3,0478.0003,1461.000
DiscoveryScience2,8441.0002,9440.000
E!1,9305.0002,0302.000
Eurosport 22,0313.0002,1314.000
FOX Sports 41,8294.0001,8274.000
FOX Sports 51,7273.0001,8274.000
FOX Sports 61,1174.0001,2175.000
Horse Country TV1,7270.0001,8270.000
Insight TV HD2,6414.0002,6400.000
MTV Brand New1,4231.0001,5232.000
MTV Live HD1,5237.0001,4218.000
MTV Music 241,8285.0001,9286.000
NGC Wild4,0636.0004,2638.000
Nick Music1,7265.0001,8266.000
Nick Jr.4,9785.0005,2788.000
Nick Toons2,8453.0003,0449.000
njam!2,5392.0002,6386.000
NPO 1 extra4,4710.0004,6694.000
NPO 2 extra3,7586.0003,8576.000
NPO Nieuws14,02.240.00014,22.149.000
NPO Politiek5,1820.0005,2781.000
NPO Zappelin extra4,1647.0004,0612.000
ONS5,9949.0006,3948.000
OUTtv2,3362.0002,3348.000
Pebble TV2,0321.0002,1322.000
REVOLT1,3208.0001,4208.000
RTL Telekids2,4387.0002,5377.000
TV5383,6583.0003,8571.000
VH-10,9142.0000,9135.000
VH-1 Classic2,4381.0002,4362.000
Ziggo Sport Golf0,9138.0000,9132.000
Ziggo Sport Voetbal1,4224.0001,5225.000
Ziggo TV10,21.635.00010,81.631.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved