0200-2600 week 38 2022
6+1% = 161870 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 154900 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders84,313.647.00087,613.546.000
SKO Light39,96.466.00041,66.437.000
Paramount Light4,8771.0004,9758.000
Ziggo Sport Light4,1668.0004,2651.000
Discovery Light2,6418.0002,6405.000
NPO Light15,02.429.00015,72.424.000
192TV2,7439.0002,8439.000
Animal Planet1,7272.0001,8272.000
Boomerang1,5238.0001,5238.000
Cartoon Network2,0323.0002,1323.000
Comedy Central Extra1,5242.0001,5230.000
CrimeInvestigation2,3375.0002,4375.000
DiscoveryScience1,3211.0001,3198.000
E!1,4221.0001,4221.000
ESPN UHD1,0156.0001,0153.000
Euronews2,5411.0002,7411.000
Eurosport 23,1497.0003,2497.000
Filmbox2,0330.0002,1330.000
Horse Country TV1,1172.0001,1172.000
Insight TV HD2,7430.0002,8430.000
Love Nature3,3535.0003,5535.000
NGC Wild2,7433.0002,8430.000
Nick Jr.2,3379.0002,5379.000
Nick Toons1,3209.0001,4209.000
njam!3,1500.0003,2500.000
NPO 1 extra3,9623.0004,0618.000
NPO 2 extra2,2351.0002,3351.000
NPO Politiek en Nieuws11,61.872.00012,11.872.000
ONS4,4714.0004,6714.000
RTL Telekids2,5406.0002,6406.000
RTV-71,3217.0001,4217.000
TV5381,9313.0002,0305.000
Ziggo Sport Golf1,4223.0001,4210.000
Ziggo Sport Racing1,8293.0001,9288.000
Ziggo Sport Tennis1,4221.0001,4221.000
Ziggo Sport Voetbal1,9301.0001,9301.000
Ziggo TV5,8944.0006,1944.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2022 Stichting KijkOnderzoek