0200-2600 week 1 2021
6+1% = 161110 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 150343 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders90,014.503.00093,314.033.000
SKO Light50,28.092.00051,97.804.000
BE Viacom light9,51.523.0009,41.417.000
Chello Media Light5,1823.0005,3794.000
Discovery Light6,81.102.0006,71.013.000
Fox Light3,6573.0003,7552.000
NPO Light25,24.067.00025,83.883.000
192TV3,0489.0003,1470.000
Animal Planet4,9787.0004,9736.000
Cartoon Network4,0649.0004,3640.000
Comedy Central Extra1,9304.0001,9291.000
CrimeInvestigation3,0487.0003,2481.000
DiscoveryScience2,9461.0002,8424.000
E!1,1170.0001,1162.000
Eurosport 22,4382.0002,5375.000
ESPN42,8446.0002,9438.000
ESPN51,4228.0001,5228.000
ESPN62,7439.0002,9436.000
Horse Country TV1,5250.0001,7250.000
Insight TV HD2,9472.0003,1459.000
NGC Wild3,6573.0003,7552.000
Nick Jr.5,1820.0005,2784.000
Nick Toons3,4551.0003,1466.000
njam!2,8445.0003,0446.000
NPO 1 extra5,0802.0004,9743.000
NPO 2 extra4,2670.0004,2632.000
NPO Nieuws13,52.177.00013,82.072.000
NPO Politiek5,8941.0005,9888.000
NPO Zappelin extra4,9795.0005,1773.000
ONS6,61.068.0006,91.041.000
Pebble TV1,8286.0001,8267.000
RTL Telekids2,5403.0002,4364.000
TV5382,8450.0002,7413.000
Ziggo Sport Golf1,2191.0001,2184.000
Ziggo Sport Voetbal2,9466.0002,8428.000
Ziggo TV8,51.372.0008,61.298.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved