0200-2600 week 4 2023
6+1% = 162900 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 156240 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders86,214.046.00089,313.946.000
SKO Light37,66.131.00039,16.112.000
Paramount Light3,3538.0003,4538.000
Ziggo Sport Light4,2687.0004,4688.000
Discovery Light4,0646.0004,1646.000
NPO Light10,51.714.00011,01.715.000
192TV3,2514.0003,3514.000
Animal Planet2,2366.0002,3366.000
Boomerang1,6262.0001,7262.000
Cartoon Network2,2357.0002,3357.000
CrimeInvestigation3,0481.0003,1482.000
DiscoveryScience2,2357.0002,3357.000
E!1,0164.0001,0164.000
ESPN UHD0,9151.0001,0151.000
Euronews2,3379.0002,3360.000
Eurosport 22,9478.0003,1479.000
Filmbox3,2528.0003,4528.000
Horse Country TV1,6259.0001,7259.000
Insight TV HD2,8448.0002,9448.000
Love Nature3,9630.0004,0630.000
NGC Wild2,2359.0002,3359.000
Nick Jr.1,8292.0001,9293.000
Nick Toons1,8300.0001,9300.000
njam!3,4546.0003,5546.000
NPO 1 extra5,5896.0005,7897.000
NPO 2 extra2,9469.0003,0469.000
NPO Politiek en Nieuws4,6752.0004,8752.000
ONS4,9801.0005,1798.000
RTL Telekids1,7269.0001,7270.000
RTV-71,3219.0001,4220.000
TV5382,0323.0002,1323.000
Ziggo Sport Golf1,2191.0001,2191.000
Ziggo Sport Racing1,6258.0001,6258.000
Ziggo Sport Tennis1,2202.0001,3202.000
Ziggo Sport Voetbal1,8294.0001,9294.000
Ziggo TV6,91.123.0007,21.124.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2023 Stichting KijkOnderzoek