0200-2600 week 15 2021
6+1% = 161110 personen bij 6 jaar en ouder 6+DIG1% = 150343 personen bij 6 jaar en ouder met digitale ontvangst
zenderCum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum BrkCumulatief bereikPercentage van de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken Cum Brk AbsCumulatief bereik absoluutAantal personen in de doelgroep dat tenminste 1 seconde aaneengesloten naar de zender heeft gekeken
Totaal Zenders89,414.405.00092,514.248.000
SKO Light43,67.023.00045,16.949.000
BE Viacom light5,6897.0005,7877.000
Chello Media Light8,11.304.0008,31.282.000
Discovery Light5,7918.0006,0917.000
Fox Light3,9629.0004,1628.000
NPO Light19,23.096.00020,03.079.000
192TV3,3529.0003,4529.000
Animal Planet4,2678.0004,4677.000
Cartoon Network3,1504.0003,3504.000
Comedy Central Extra1,8282.0001,8275.000
CrimeInvestigation2,9472.0003,1471.000
DiscoveryScience2,3377.0002,4377.000
E!1,5247.0001,6247.000
Eurosport 22,5408.0002,6400.000
ESPN42,2359.0002,3358.000
ESPN50,9148.0001,0148.000
ESPN62,1344.0002,2344.000
Horse Country TV1,2187.0001,2187.000
Insight TV HD2,0328.0002,1327.000
NGC Wild3,9629.0004,1628.000
Nick Jr.2,3373.0002,4372.000
Nick Toons1,9305.0001,9293.000
njam!1,6253.0001,6252.000
NPO 1 extra2,3364.0002,3358.000
NPO 2 extra3,1495.0003,2495.000
NPO Nieuws11,41.838.00011,91.836.000
NPO Politiek5,3849.0005,5840.000
NPO Zappelin extra2,7435.0002,8429.000
ONS5,3852.0005,5851.000
Pebble TV0,8122.0000,8122.000
RTL Telekids0,8133.0000,9132.000
TV5382,1346.0002,2346.000
Ziggo Sport Golf1,4229.0001,5229.000
Ziggo Sport Racing2,7442.0002,9441.000
Ziggo Sport Tennis1,1181.0001,2181.000
Ziggo Sport Voetbal2,4387.0002,5379.000
Ziggo TV9,51.523.0009,71.492.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved