0200-2600week 45 2019
Uitzenddag (KDU)TOT 6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal zenders91,514.531.00094,414.279.000
Totaal SKO Light46,87.430.00048,57.336.000
Viacom Light11,81.877.00012,31.865.000
Chello Media Light8,31.320.0008,61.309.000
Discovery Light4,6724.0004,8719.000
Fox Light8,91.415.0009,41.416.000
NPO Light17,22.734.00018,02.722.000
192TV3,7584.0003,8575.000
Animal Planet2,5396.0002,6391.000
Cartoon Network3,2501.0003,3502.000
Comedy Central Extra2,2349.0002,3342.000
CrimeInvestigation2,9464.0003,0452.000
DiscoveryScience2,4379.0002,5380.000
E!1,6249.0001,6238.000
Eurosport 23,5549.0003,6545.000
FOX Sports 43,3521.0003,4522.000
FOX Sports 52,3364.0002,4364.000
FOX Sports 61,7265.0001,8265.000
Horse Country TV0,9144.0001,0144.000
Insight TV HD2,1332.0002,1316.000
MTV Brand New1,1178.0001,2178.000
MTV Live HD0,9140.0000,9140.000
MTV Music 241,3203.0001,3197.000
NGC Wild3,5557.0003,7557.000
Nick Music1,8286.0001,9287.000
Nick Jr.3,6567.0003,7567.000
Nick Toons2,7433.0002,9433.000
NPO 1 extra3,8603.0003,9597.000
NPO 2 extra2,4389.0002,5385.000
NPO Nieuws8,01.273.0008,41.270.000
NPO Politiek3,8598.0004,0598.000
NPO Zappelin extra5,2822.0005,4818.000
ONS5,7900.0005,9894.000
OUTtv2,0310.0002,0307.000
Pebble TV1,2188.0001,2183.000
RTL Telekids1,6258.0001,7254.000
TV5382,8438.0002,9438.000
VH-10,7115.0000,8115.000
VH-1 Classic1,3208.0001,4208.000
Ziggo Sport Golf2,1333.0002,2333.000
Ziggo Sport Voetbal3,4534.0003,5535.000
Ziggo TV10,71.701.00011,21.689.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2019 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved