1800-2400week 8 2020
Uitzenddag6+6+DIG
zenderCumBrkCumBrkAbsCumBrkCumBrkAbs
Totaal Zenders86,213.780.00089,713.561.000
SKO Light34,55.508.00035,75.398.000
BE Viacom light6,81.082.0006,91.046.000
Chello Media Light2,2355.0002,3344.000
Discovery Light3,2509.0003,4508.000
Fox Light3,3525.0003,4519.000
NPO Light11,11.772.00011,41.723.000
192TV2,0325.0002,1325.000
Animal Planet1,4230.0001,5229.000
Cartoon Network2,1342.0002,3342.000
Comedy Central Extra1,0152.0001,0152.000
CrimeInvestigation2,1333.0002,2333.000
DiscoveryScience2,1328.0002,2328.000
E!0,696.0000,695.000
Eurosport 21,7275.0001,6248.000
FOX Sports 41,6257.0001,7257.000
FOX Sports 50,7106.0000,7106.000
FOX Sports 60,8135.0000,9135.000
Horse Country TV0,691.0000,691.000
Insight TV HD0,7111.0000,7111.000
MTV Brand New****
MTV Live HD****
MTV Music 240,578.0000,578.000
NGC Wild3,3525.0003,4519.000
Nick Music1,0167.0001,1167.000
Nick Jr.2,1329.0002,1321.000
Nick Toons1,2198.0001,2177.000
NPO 1 extra1,9306.0002,0300.000
NPO 2 extra1,6257.0001,5233.000
NPO Nieuws4,7753.0004,9738.000
NPO Politiek1,9302.0002,0302.000
NPO Zappelin extra2,9467.0003,1462.000
ONS4,4706.0004,7706.000
OUTtv1,0156.0001,0156.000
Pebble TV0,587.0000,687.000
REVOLT0,8131.0000,8125.000
RTL Telekids****
TV5381,5246.0001,6240.000
VH-1****
VH-1 Classic1,0156.0001,0156.000
Ziggo Sport Golf****
Ziggo Sport Voetbal2,0315.0002,1315.000
Ziggo TV6,0959.0006,3953.000
* Het resultaat van de zender voldoet niet aan het bereikscriterium en wordt daarom niet gerapporteerd.


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved