1800-2400 maandag 11 januari 2021
6+1% = 161110 personen bij 6 jaar en ouder
zenderkdhKijkdichtheidHet percentage kijkers binnen de doelgroep dat gemiddeld naar het programma of de zender keek. madlMarktaandeelHet percentage kijkers naar het programma of de zender gebaseerd op het totale kijkerspubliek binnen de doelgroep. gemGEMIDDELD AANTAL KIJKERShet gemiddeld aantal personen dat naar het programma heeft gekeken (kijkdichtheid).
Totaal Zenders31,0100,04.996.000
NPO17,724,81.237.000
NPO23,812,1605.000
NPO31,75,4271.000
RTL45,718,4920.000
RTL51,13,5173.000
RTL71,03,4169.000
RTL81,03,1157.000
RTL Crime0,10,420.000
RTL Lounge0,00,16.000
RTL Z0,41,367.000
SBS 62,89,1452.000
Net51,03,2158.000
Veronica1,44,4218.000
SBS90,20,629.000
MTV0,00,02.000
Comedy Central0,20,632.000
Nickelodeon0,00,28.000
Spike0,20,737.000
Disney Channel0,00,01.000
Disney XD0,00,00
Discovery Channel0,31,156.000
TLC0,20,737.000
ID0,10,212.000
National Geographic Channel0,10,317.000
24Kitchen0,00,28.000
FOX0,30,946.000
ESPN0,10,212.000
ESPN20,00,14.000
ESPN30,00,00
Eurosport0,10,316.000
Ziggo Sport0,10,29.000
Ziggo Sport Select0,00,01.000
History0,00,14.000
BBC First Holland0,10,212.000
XITE0,00,16.000
AT50,00,01.000
ORN TV0,30,944.000
SKO Light0,31,154.000
Overige Zenders0,61,891.000


Export

© 2020 Stichting KijkOnderzoek All rights reserved